Esencje kwiatowe dr. Bacha 

Na początku lat 30 XX wieku w Anglii - doktor Edward Bach, brytyjski lekarz (bakteriolog, homeopata), doszedł do wniosku, że przyczyną większości chorób są określone stany emocjonalne. Poglądy dr. Bacha zgadzały się z z coraz popularniejszym dziś podejściem holistycznym do zwierząt według, którego leczyć należy nie samą chorobę, ale jej źródło, powstające w umyśle. Poszukując idealnego leku, który pomógłby przywrócić równowagę organizmu zaobserwował, ze takie właściwości mają kwiaty niektórych roślin. Zafascynowany ich leczniczą mocą opracował metodę robienia ekstraktów. 

Nazwa "terapia kwiatowa" kojarzy się nam się z aromaterapią, jednak nie ma z nią nic wspólnego. W terapii dr. Bacha leczy się nie zapachem, ale esencją kwiatową rozcieńczoną wodą. 

dr. Bach wyróżnił 38 ekstraktów, z których każdy działa na inny stan psychiki. Metoda ich pozyskiwania polega na umieszczeniu świeżo zerwanych, dojrzałych kwiatów w szklanej miseczce z wodą i wystawieniu ich na działanie słońca. Kwiaty oddają wodzie całą swoją energię. 

W leczeniu wykorzystuje się więc nie wyciąg z rośliny, lecz jej potencjał energetyczny zawarty w wodzie. 

BIO Esencje dr. Bacha od cdVet Naturprodukte nie zawierają alkoholu ani cukru. Co więcej, nie tylko esencje kwiatowe, ale wszystkie użyte składniki są w 100% organiczne z certyfikatem. Również unikalną cechą esencji kwiatowych dr. Bacha od cdVet Naturprodukte jest zastosowanie wysokiej jakości organicznego BIO oleju z wiesiołka jako baza esencji, co stanowi nową generację najwyższej jakości.  

 

Kwiaty Bacha działają na poziomie duchowym

Kwiaty Bacha działają na poziomie duchowym, gdzie mają zapewnić harmonię, równowagę i dobre samopoczucie. Mają na celu delikatne przywrócenie równowagi psychicznej.

Nasi czworonożni członkowie rodziny również czasami cierpią na zaburzenia równowagi psychicznej, które mogą nawet prowadzić do chorób fizycznych. Strach, apatia czy smutek, to nie tylko stany emocjonalne, które występują wyłącznie u ludzi. Jeśli chcesz oszczędzić swojemu psu, kotu lub koniowi leczenia lekami, warto poszukać alternatywy. Terapia esencjami Kwiatów dr Bacha stanowi łagodną, a jednocześnie skuteczną alternatywę.

Esencje kwiatów dr Bacha to wyciągi z kwiatów, które mogą pozytywnie wpływać na zakłócone emocje i uczucia, a tym samym rozwiązać problemy behawioralne lub inne dolegliwości które często wynikają z niepokoju emocjonalnego u zwierząt.

W ten sposób można również uregulować problemy związane z zachowaniem, takie jak agresja lub nieczystość. Negatywne emocje nie są tłumione, ale przekształcane w ich pozytywne odpowiedniki, takie jak strach przed porażką w poczucie pewności siebie lub niecierpliwość w zachowaniu w spokój i równowagę.

 

Zwycięzca testu: BIO Esencje Kwiatów dr. Bacha od cdVet!

cdVet BIO Esencje Kwiatów dr. Bacha są zwycięzcami testów w porównaniu z innymi produktami esencji kwiatów dr Bacha dla psów atvergleich.org! 

Nasze BIO Esencje Kwiatów dr. Bacha zostały przetestowane. Te okazały się szczególnie dobrze tolerowane przez zazdrość, są organiczne, bez cukru i bez alkoholu i innych dodatków. BIO Esencje Kwiatów dr. Bacha są oparte na wyjątkowej bazie z wysokiej jakości organicznego oleju z wiesiołka. Ponadto nasze organiczne kwiaty Bacha wyróżniają się na tle konkurencji dzięki doskonałemu stosunkowi ceny do jakości.

W teście porównawczym cdVet BIO Esencje Kwiatów dr. Bacha uzyskały ocenę ogólną bardzo dobrą! Zobacz tutaj wyniki porównania. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl