Oleje tłoczone na zimno, a zwłaszcza nienasycone kwasy tłuszczowe odgrywają ważną rolę w diecie psów. Organizm zwierząt nie potrafi wytwarzać nienasyconych kwasów tłuszczowych, dlatego należy je dostarczać wraz z pożywieniem. 

Polecamy zróżnicowanie podawanie olejów tłoczonych na zimno, takich jak oleje:

Singulares Ägyptisches Schwarzkümmelöl - olej egipski bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (84%) wpływa na odbudowywanie komórek, dzięki czemu jest niezastąpiony w leczeniu chorób skóry takich jak łuszczyca i grzybica. 

Singulares BIO-Arganöl - olej arganowy dzięki wysokiej zawartości naturalnych przeciwutleniaczy i fitoaktywnych substancji chroni komórki przed utleniaczami, rewitalizuje skórę i przyspiesza gojenie.

Singulares BIO Nachtkerzenöl DAB - olej z wiesiołka jest naturalnym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych: alfa-linolenowy (Omega-3) i gamma-linolenowy (Omega 6).

Singulares Weizenkeim-Öl - olej z kiełków pszenicy bogaty jest w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe i naturalną witaminę E, zapewnia gęstą i błyszczącą sierść oraz zdrową skórę.

Bio-Fell & Haut Vital Öl - (olej konopny, olek z wiesiołka i olej arganowy) - mieszanka naturalnych bio olejów wpływająca na poprawę wyglądu i jakości sierści.

Singulares Bio-Borretschôl - tłoczony na zimno olej z ogórecznika ma duży wpływ na naturalną równowagę hormonalną, metabolizm i procesy wytwórcze skóry.

Singulares Bio-Kokosöl - tłoczony na zimno, organiczny olej kokosowy doceniany jest na całym świecie przede wszystkim za dużą ilości substancji i minerałów, którymi jest wysoce nasycony. 

Singulares - D3-Dorschlebertran - 100% naturalny olej z wątroby z dorsza, tłoczony na zimno stanowi bogate źródło wysokiej jakości kwasów tłuszczowych Omega 3 oraz witaminy D3. 

Singulares Leinöl - nieoczyszczany wysokiej jakości olej lniany tłoczony na zimno. Zawiera rekordową ilość kwasów tłuszczowych Omega 3 (do 57%) przy niskiej zawartości kwasów Omega 6. Dzięki temu doskonale nadaje się do równoważenia w diecie stosunku Omega 6 do Omega 3. 

Singulares Lachsöl - olej z łososia pozytywnie wpływa na pracę mózgu i wzroku, na odporność oraz wygląd sierści i skóry. Dodatkowo ma działanie przeciwzapalne, wskazany zwłaszcza przy schorzeniach układu kostno-szkieletowego oraz przy alergii.

Singulares Sacha Inchi Öl - olej z Sacha Inchi to niezwykle bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych - ich ilość jest niespotykana w żadnych innych nasionach roślin oleistych - aż 93,7%. 

 

W dziale diety BARF polecamy oleje: 

Fit-BARF VeaVet - mieszanka BIO olejów: - konopny, z wiesiołka, arganowy. 

Fit-BARF Bio-Hanfnussöl - olej konopny 

Fit-BARF Futter-Öl - mieszanka olejów - lniany, z wiesiołka, z kiełków nasion pszenicy,  z nasion dyni, arganowy.

Fit-BARF Dorschlebertranöl - olej z wątroby dorsza

Fit-Barf Öl D3 - mieszanka oleju konopnego, oleju z wątroby dorsza oraz oleju z wiesiołka. 

 

oleje

BIO OLEJ: KONOPNY, Z WIESIOŁKA, ARGANOWY - Bio Fell & Haut Vital Öl BIO OLEJ: KONOPNY, Z WIESIOŁKA, ARGANOWY - Bio Fell & Haut Vital Öl

Organiczny olej poprawiający wygląd i jakość sierści i skóry

Cena: 109,00 zł
zobacz więcej
OLEJ Z ŁOSOSIA - Singulares Lachsöl OLEJ Z ŁOSOSIA - Singulares Lachsöl

Singulares Lachsöl - olej z łososia

Cena: 27,90 zł
zobacz więcej
OLEJ Z WĄTROBY DORSZA - D3 - Singulares -D3- Dorschlebertran 50ml OLEJ Z WĄTROBY DORSZA - D3 - Singulares -D3- Dorschlebertran 50ml

Olej z wątroby dorsza - omega 3 i witamina D dla prawidłowego rozwoju młodych zwierząt. 

Cena: 49,90 zł
szt.
zobacz więcej
BIO OLEJ KOKOSOWY  - Singulares Bio-Kokosöl BIO OLEJ KOKOSOWY - Singulares Bio-Kokosöl

Bio Olej kokosowy 

Cena: 48,00 zł
zobacz więcej
 D3 OLEJ: konopny, z wątroby dorsza, z wiesiołka - Fit-BARF Öl D3 D3 OLEJ: konopny, z wątroby dorsza, z wiesiołka - Fit-BARF Öl D3

Naturalny olej dla psów i kotów dostarczający niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych z dodatkiem D3 z wątroby dorsza

Cena: 65,00 zł
zobacz więcej
 Dozownik do butelek na olej cdVet Dozownik do butelek na olej cdVet

Dozownik do butelek na olej o pojemności 250 i 500 ml. 

Cena: 3,70 zł
szt.
zobacz więcej
 MIESZANKA OLEJÓW - Fit-BARF Futter-Öl  mieszanka olejów MIESZANKA OLEJÓW - Fit-BARF Futter-Öl mieszanka olejów

Naturalny olej dla psów i kotów dostarczający niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. 

Cena: 65,00 zł
zobacz więcej
BIO OLEJ LNIANY Singulares Bio-Leinöl BIO OLEJ LNIANY Singulares Bio-Leinöl

BIO Olej lniany 

Cena: 27,90 zł
zobacz więcej
BIO OLEJ:  lniany, z wiesiołka, z pestek dyni, konopny, arganowy - cdVet Bio-Futteröl BIO OLEJ: lniany, z wiesiołka, z pestek dyni, konopny, arganowy - cdVet Bio-Futteröl

MIESZANKA NATURALNYCH OLEJÓW BIO CERTYFIKOWANYCH TŁOCZONYCH NA ZIMNO (olej lniany, z wiesiołka, z pestek dyni, konopny, arganowy)

Cena: 62,79 zł
zobacz więcej
BIO OLEJ: KONOPNY, Z WIESIOŁKA, ARGANOWY - Fit-BARF VeaVet BIO OLEJ: KONOPNY, Z WIESIOŁKA, ARGANOWY - Fit-BARF VeaVet

Mieszanka najwyższej jakości organicznych tłoczonych na zimno organicznych olejów roślinnych. 

Cena: 84,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl