Opcje przeglądania

Każdy początek jest trudny? Nie z cdVet. Z naszym doświadczeniem i ofertą produktów cdVet Fit-BARF start z dietą BARF będzie prostszy! 


Dla początkujących polecamy podawanie:

cdVet Fit-BARF Mineral - zaopatruje organizm w wiele podstawowych pierwiastków śladowych i witamin. Jest doskonałym źródłem wapnia. Idealnie uzupełnia dietę BARF. 

cdVet Fit-BARF DarmFlora - niezbędny po przejściu z karmienia konwencjonalnymi karmami na świeże mięso. Zarówno kwas żołądkowy jak i układ pokarmowy Twojego zwierzęcia potrzebuje czasu aby się przestawić. cdVet Fit-BARF DarmFlora wspomaga układ pokarmowy i ułatwia przystosowanie go do zmiany. 

cdVet Fit-BARF Futter-Öl - aby dostarczyć naszemu czworonożnemu przyjacielowi niezbędnych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Nasze oleje są tłoczone na zimno dzięki czemu zachowują wszystkie cenne składniki i są wysoko przyswajalne przez organizm. Stanowi doskonałe źródło wielu składników odżywczych. 

starter

Fit-BARF Starterkit - starter dla kotów żywionych surowym mięsem Fit-BARF Starterkit - starter dla kotów żywionych surowym mięsem

 Starter dla kotów żywionych surowym mięsem.

Cena: 126,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl