Wiele z dzisiejszych chorób wątroby, prawdopodobnie jest skutkiem nieprawidłowego żywienia. Nieodpowiednie żywienie nafaszerowane syntetykami, dodatkami chemicznymi, konserwantami,  obciążają organy detoksykacyjne i zaburzają ich prawidłowe funkcjonowanie.

cdVet Toxisan -  intensywnie odtruwający i oczyszczający organizm z toksyn po silnych zatruciach pokarmowych i długotrwałym złym żywieniu. Wspomaga funkcje nerek i wątroby

cdVet DogFit  - długoterminowe, delikatne oczyszczanie i odtruwanie - wspomaga funkcjonowanie organów odpowiedzialnych za detoksykację (nerek i wątroby) oraz narządów trawiennych przeciążonych nadmierną ilością substancji syntetycznych powstałych w wyniku nieprawidłowego żywienia konwencjonalnymi karmami zawierającymi syntetyczne dodatki (chemiczne konserwanty, syntetyczne witaminy, substancje zapachowo-smakowe).

cdVet ToxiVet sorb Łączy krzemiany toksyn w żołądku i jelitach, które następnie wydalane są przez organizm. Związanie białek i azotanów na poziomie żołądka i jelit odciąża w znacznym stopniu pracę nerek i wątroby.

Polecamy karmienie psów/kotów zdrową karmą bez sztucznych konserwantów i witamin cdVet Fit-Crock lub dietę BARF

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl