Organizm konia jest obecnie bardzo narażony na obciążenia różnymi toksynami pochodzącymi ze środowiska, z syntetycznych dodatków do pasz czy substancji chemicznych zawartych w środkach pielęgnacyjnych. 

W wyniku nadmiaru toksyn, przeciążeniu ulegają najważniejsze narządy detoksytacji czyli wątroba i nerki i zostaje zaburzony metabolizm.  Dochodzi do tzw. "detoksytacji wtórnej", która objawia się problemami skórnymi, jelitowymi czy problemami z płucami. 

EquiGreen HorseVital - wspomaga pracę wątroby i nerek.

Nasz HIT!!!:

EquiGreen VulcanoVet - oparty na specjalnej formule bentonitu, drożdży i ziół. Wysoka zawartość skał wulkanicznych reguluje i regeneruje przemianę materii bez względu na stopień zaburzenia. Posiada silne właściwości oczyszczające organizm z zanieczyszczeń, toksyn, metali ciężkich, radionuklidów i substancji chorobotwórczych. Wiąże toksyny już w przewodzie pokarmowym zanim obciążą organizm.

EquiGreen ToxiVet sorb -  intensywnie odtruwający i oczyszczający organizm z toksyn. Łączy krzemiany toksyn w żołądku i jelitach, które następnie wydalane są przez organizm. Związanie białek i azotanów na poziomie żołądka i jelit odciąża w znacznym stopniu pracę nerek i wątroby.

EquiGreen ReheX - natychmiastowe wsparcie dla wątroby i nerek, również przy problemie z ochwatem

 

Optymalizacja środowiska i pracy jelit:

EquiGreen DarmRein - oczyszczający jelita ze szkodliwych bakterii, grzybów i toksyn chorobotwórczych.

EquiGreen DarmAktiv - zapewnia odbudowę i utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej jelit

Program oczyszczania i detoksykacji jelit u konia znajdziesz tutaj

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl