Uporczywe muchy, gzy, meszki? Dokuczają podczas jazdy, na pastwisku i w stajni. Jak z nimi walczyć? Czy istnieje jakaś skuteczna i jednocześnie bezpieczna metoda?        


TAK! Wypróbuj nasz absolutny HIT!!!      Fliegenspray Konzentrat!!!


Fliegenspray Konzentrat -  preparat w koncentracie 
skutecznie odstrasza uporczywe owady: muchy, gzy, meszki. Można go stosować na konia jak również w otoczeniu np.: stajnia padok. 

- działa natychmiast!
- jest w 100% naturalny!
- bezpieczny dla zwierząt i ludzi!
- bardzo wydajny i  łatwy w użyciu: 10 ml koncentratu może być rozcieńczony z 1 litrem wody!

InsektoVet Spray - naturalny płyn w areozolu odstraszający owady dla zwierząt i ludzi gotowy do użycia przed wyjściem ze stajni, na jazdę, na padok, trening itp. Działa natychmiastowo. Ma przyjemny, nie drażniący, delikatny ziołowy zapach. 

Abwehrkonzentrat Pferd - długotrwała ochrona na bazie oleju z geranium i drzewa herbacianego (przez cały sezon) przed wszelkimi pasożytami, owadami, roztoczami.

Abwehrkonzentrat mild - długotrwała ochrona na bazie oleju z geranium i neem dla skóry wrażliwej (przez cały sezon) przed wszelkimi pasożytami, owadami, roztoczami.

Singulares Knoblauchgranulat - czosnek w granulkach - regularnie stosowany nadaje skórze zapach niewyczuwalny dla zwierząt i ludzi, ale nieznośny dla insektów, dzięki czemu skutecznie je odstrasza.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl