Dla optymalnego funkcjonowania stawów i narządów ruchu należy dostarczać do organizmu doskonałej jakości witaminy, pierwiastki śladowe, aminokwasy, zioła. 

ArthroGreen herbal (ArthroMix forte) - wzmacniający aparat stawowo-więzadłowy. Zapewnia optymalne zaopatrzenie w witaminy, pierwiastki śladowe oraz zioła wpływając na przemianę materii gwarantującą syntezę składników potrzebnych do prawidłowej budowy układu stawowo-więzadłowego. Jest szczególnie przeznaczony dla koni z wrażliwymi stawami i torebkami stawowymi.

 ArthroGreen plus - obecność czarciego pazura wzbogaconego dodatkiem owoców dzikiej róży wzmacnia działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe.

ArthroGreen Lauf-Fit - pomaga niwelować trudności z poruszaniem, również na tle sztywności stawów. Wspomaga leczenie ostrych stanów zapalnych stawów, chronicznych oraz zwyrodnieniowych zmian stawowych.

ArthroGreen Classic - wysoka zawartość nowozelandzkich zielonych małż hodowlanych (30%) silnie regeneruje chrząstki stawowe i przyczynia się do powstawania mazi stawowej.

 

Do zewnętrznego stosowania: 

EquiGreen EquiMint - dostarcza skórze składników odżywczych i substancji do pielęgnacji, które są pomocne dla optymalnego obiegu krwi.

EquiGreen Piephackenfluid - wspomaga leczenie pipaków na stawach skokowych i modzeli na wyrostkach łokciowych. 

EquiGreen Gallenfluid - pielęgnujący i wspomagający leczenie opoi. 

ArthroGreen Gelenkfluid - wspomagający funkcje aparatu ruchu podczas wysiłku fizycznego. Zapewnia prawidłową przemianę materii w skórze, ścięgnach, więzadłach oraz stawach. Możne być stosowany przed i po treningu jako regeneracja i skuteczne zapobieganie bólom stawowym jak również po operacjach, urazach, zapaleniach i zwyrodnieniach stawów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl